BELOTTI  3 a 5-osé CNC portálové frézovacie a water jet centrá

Naša spoločnosť sa stala od roku 2014 distribútorom spoločnosti BELOTTI S.p.A. výrobcom 3 a 5- osích CNC portálových frézovacích centier a rezacích zariadení vodným lúčom. Pre získanie viac informácií prosím kontaktujte nás.

Popis CNC portálových frézok BELOTTI

Séria TRIM 
Robustné, presné a úplne spoľahlivé, nové TRIM série od Belotti SpA je ukážkový kus 5-osých obrábacích centier zameraných na orezávanie plastov a kompozitných materiálov. Video ukážky (prosím kliknite na jednotlivé obrázky):

   

Séria FLA 
Nová generácia CNC obrábacích centier FLA séria kombinuje produktivitu frézky na vysokej rýchlosti a potenciál pohyblivého mosta (portálu) obrábacieho centra. Je charakterizovaný vysokou dynamikou vo všetkých osiach; je tiež vybavený nastaviteľným revolverom (zásobníkom), aby bola zaistená maximálna produktivita pre špecifické potreby sektora. Video ukážky (prosím kliknite na jednotlivé obrázky):

    

Séria FLU  

Nová rada Belotti FLU bola vyrobená s monolitickou konštrukciou, k zníženiu vibrácií a je vhodná pre vysokorýchlostné frézovanie hliníka, plastov, polyuretánových, epoxidových a drevených dielov.

   

Séria NOVA 

Belotti NOVA CNC obrábacie centrá majú robustnú monolitickú štruktúru s dvojitou dráhou na oboch stranách na podnož, čo umožňuje maximálnu tuhosť portálu v priebehu operácie a je vhodná pre vysokorýchlostné frézovanie hliníka, plastov, polyuretánových, epoxidových a drevených dielov.

Séria GEMINI 
Gemini séria 3 až 5 osé CNC obrábacie centrá sú výsledkom dlhoročnej skúsenosti firmy Bellotti SpA ktorá má viac ako 30 rokov činnosti v oblasti výroby strojov pre hliník, kompozitné materiály a živicové frézovacie aplikácie. 

Séria NAVY 

Rad NAVY sa skladá z 5-osých vyspelých obrábacích centier, najmä určené pre lodenice a ich špecifické potreby ako dokončenie veľkoformátových mastermodelov, trimovanie kompozitných dielcov.

     

Séria SKY 
Impulzom pre inovácie je základným kameňom činnosti Belotti Spa. Všetky naše CNC 5-osé obrábacie centrá sú navrhnuté a vyrobené s cieľom zvýšiť presnosť a produktivitu výroby našich klientov. Séria SKY je určená predovšetkým na frézovanie s veľmi vysokou presnosťou s dôrazom na frézovaný povrch.

Séria MDL 
Rad MDL sú moderné vysokorýchlostné CNC 5-osé obrábacie centrá, ktoré zabezpečujú maximálnu produktivitu pri obrábaní modelov a prototypov, rovnako ako v dokončení veľkoformátových mastermodelov yachtárskeho segmentu alebo listov veterných elektrární a dielov resp. foriem leteckého segmentu.