VÝROBA PRUŽNÝCH FORIEM 

PRUŽNÉ FORMY vyrábame z kvalitných prémiových a overených elastomérov na základe individuálnych požiadaviek klientov.

Príklady našich prác

Katalóg pružných foriem

 

SÉRIOVÉ POLYURETÁNOVÉ FORMY vyrábame pomocou počítačom riadeného dávkovacieho zariadenia OSV-M4, čo garantuje maximálnu kvalitu formovacieho materiálu. Na PROTOTYPOVÚ MALOSÉRIOVÚ výrobu používame technológiu ponorného miešania a vákuového liatia, čím garantujeme životnosť a prémiovú kvalitu foriem. CENOVÚ PONUKU vypracujeme na základe náčrtu (fotografie, projektovej dokumentácie 3D údajov), príslušných rozmerov, počtu plánovaných odliatkov a druhu použitého materiálu. DODANIE: dohodou v priebehu niekoľkých dní, v závislosti od projektu, počtu foriem a ich obtiažnosti. 

 

TVORBA NOVÝCH VZOROV

Vytvárame nové unikátne vzory a textúry na základe požiadaviek klientov. Stačí zadať požiadavku na textúru a geometrické rozmery výrobku, ostatné vytvoríme v našom vlastnom vývojovom programe. Nový vzor je majetkom zadávateľa a môže ho používať podľa uváženia. Pokiaľ klient nemá ambíciu predávať produkt s vlastným vzorom, môže použiť dizajnové riešenia našej značky.

 

GEOMETRICKÁ ÚPRAVA VZOROV

Upravíme Váš existujúci vzor do nových rozmerov pre nový druh výrobku. Nezmeníme pritom charakter ani iné estetické vlastnosti vzoru. Prispôsobíme textúru novým požiadavkám trhu.

 

OUTSOURCING VÝROBY FORIEM

Zabezpečujeme výrobu foriem pre výrobné subjekty, ktoré nemajú dostatok ľudských zdrojov, respektíve nemajú technológie na zvládnutie výroby vo vlastnej réžii. Informácie, ktoré získame počas realizácie projektu, citlivo uchovávame v súlade s platnými nariadeniami a dobrými mravmi.

 

ELASTICKÉ MATRICE

Pre monolitické pohľadové betóny vyrábame polyuretánové textúrové rohože—IN SITU MOULD LINER, ktoré sa aplikujú priamo na debniaci systém, alebo ako vložky do kovových foriem.

 

RAZNICE, LOGÁ, NÁPISY

Vyrábame silikónové raznice imitujúce prírodné materiály rôznych štruktúr na otláčanie do omietok podľa zadania klientov. Rovnako realizujeme logá a nápisy do betónových monolitov podľa zaslaných 3D údajov a projektovej dokumentácie.