SP ICON A22 Food

Využitie:
na výrobu POTRAVINÁRSKYCH foriem s jemnými detailami. Vhodné na výrobu profesionálnych foreim, resp. pre domácich výrobcov, alebo hobby cukrárky. Formy sa netrhajú, nedeformujú sa. Špeciálny formovací silikón určený na výrobu všeobecných potravinárskych foriem a cukrárenských foriem.

Tvrdosť: ShoreA= 22

SP ICON A22 FOOD disponuje protokolom o laboratórnej skúške dodanej  akreditovanými skúšobnými laboratóriami podľa STN EN ISO/IEC 17025.

Používanie:

Pred používaním hotovú formu vypekať na min. 150 stupňov celzia, min. 1 hodinu!

Produkt je určený na výrobu foriem za studena (resp. pri izbovej teplote, alebo do 70 stupňov celzia), z marcipánu, marcipánoviny, čokoládovej hmoty, cukrárenskej hmoty a pod. Nie je vhodný na výrobu foriem z ovocných štiav. Nie je vhodný na pečenie!

Vysokokvalitný RTV2 polyadičný formovací silikón na výrobu POTRAVINÁRSKYCH foriem s jemnými detailami. Vhodné na výrobu profesionálnych foreim, resp. pre domácich výrobcov, alebo hobby cukrárky. Formy sa netrhajú, nedeformujú sa.

Miešací pomer živice a katalyzátora: 1:1, hmotnostný pomer. Konzistencia: tekutá, bez pachu. Veľmi ľahko sa s ním pracuje, aj v domácom prostredí. 

Technické informácie:

Produkt SP ICON A22 Food
Tvrdosť (Shore A) 22
Farba bledomodrá
Hustota (g/cm3) 1,13

Miešací pomer

1:1
Doba spracovania a odformovania pri 23°C 15min/60min
Predĺženie pri pretrhnutí (%) 380